Przegrana w Wałbrzychu, czas na Opole!

Dwa punkty zostały w Wałbrzychu. Słaba II kwarta (30:14) w naszym wykonaniu sprawiła, że Akademicy musieli gonić, ale dogonić się nie udało. Popełniliśmy też najwięcej strat w tym sezonie – 18. W składzie zabrakło Tymona Szymańskiego, który boryka się z kontuzją. Z pozytywów, cieszy nas powrót do formy Wojciecha Leszczyńskiego oraz na parkiet, po mięśniowym urazie, Damiana Dyrdy. Serdecznie zapraszamy natomiast na kolejne spotkanie w ramach Suzuki 1 Ligi Mężczyzn przy Piastowskiej! W niedzielę o godz. 18:00 podejmiemy drużynę Weegree AZS Politechnikę Opolską. Nasi rywale sąsiadują z nami w tabeli, legitymując się takim samym bilansem: 4 – 6. Opole czeka na swoje pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, po udanej ostatniej kolejce u siebie, w której to pokonali WKK Wrocław 70:59. W składzie Politechniki znajdziemy takie nazwiska jak m.in. Artur Mielczarek (ostatni transfer z EBL), Hubert Pabian, Adam Kaczmarzyk, Jakub Kobel czy Michał Kroczak. Z kolei podopieczni Wojciecha Bychawskiego z niedosytem wrócili z Wałbrzycha i na pewno łatwo własnego parkietu nie oddadzą! Zapowiada się kolejna emocjonująca koszykarska uczta, więc nie może Was zabraknąć!Bilety dostępne on-line: https://kosz.ksagh.pl/bilety (normalny – 15 PLN, dla studentów AGH – 12 PLN, ulgowy dla młodzieży szkolnej – 6 PLN, dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny). Pamiętaj, że kupując bilet wspierasz nas podwójnie!

Parking – dla wszystkich widzów od godz. 17:30 będzie możliwy bezpłatny wjazd na parking tzw. „starych kortów” – na prawo za szlabanem.

Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych vs AZS AGH Kraków 86:70 (23:20, 30:14, 18:23, 15:13)
AGH:
Leszczyński 15 (2×3, 5 as., 4 zb.), Wydra 10 (2×3, 4 as.), Szmit 10 (2×3, 3 zb.), Lis 9 (1×3, 3 as.), Rojek 9, Zmarlak 6 (1×3, 13 zb., 9 as.), Sobiech 6 (3 zb.), Abdelaal 5, Dyrda, Hościłowicz, Leśniak, Orłowski.