Narodowe Święto Niepodległości z Akademikami

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego odśpiewania hymnu w Dzień Niepodległości przed meczem Suzuki 1 Ligi Mężczyzn w hali przy Piastowskiej! 11-stego listopada o godz. 18:00 będziemy gościć rezerwy Startu Lublin, które są młodym zespołem, nierzadko wzmacnianym przez starszych kolegów z EBL. Ponadto drużyna Wojciecha Paszka w ostatniej kolejce przełamała passę porażek i pokonała WKK Wrocław, 96:79, zdobywając pierwszy komplet punktów w sezonie. Nasi goście na pewno więc będą chcieli kontynuować dobre granie. Z kolei podopieczni Wojciecha Bychawskiego wrócili na właściwe tory i wyszli zwycięsko z trzech z ostatnich czterech pojedynków! Zapowiada się emocjonujące koszykarskie widowisko, na którym nie może Was zabraknąć! Wydarzenie uświetnią swoimi występami Cheerleaders AZS AGH! Z okazji Narodowego Święta Niepodległości wprowadziliśmy specjalną cenę biletów – 11 PLN, a młodzież szkolna zapłaci 6 PLN. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny.
Bilety są już dostępne on-line: https://kosz.ksagh.pl/bilety/ Pamiętaj, że kupując bilet wspierasz nas podwójnie!
Parking – dla wszystkich widzów od godz. 17:30 będzie możliwy bezpłatny wjazd na parking tzw. „starych kortów” – na prawo za szlabanem.